Turnaje

Tchibo jarní turnaj 28.3.2009

Po velkém úspěchu na Novoročním turnaji se Tchibo tým rozhodl pro pokračování, tentokrát Jarním turnajem. Opět nám posloužila tělocvična a bufet DDM na Gurťjevově ulici. Přes menší problémy závozového auta, zapadnuvšiho do hlubokého bahna připraveného nevlídným počasím, nakonec pochoutky dorazily na své místo, naplnily bar po okraj a turnaj mohl začít.

Sešli jsme se v hojném počtu, tentokrát to byly týmy - Charlieho andílci, Kalíšci, Netym, Retym, Rumové kuličky, Tchibo a Veto Rio. Sedm týmů je mnoho, proto jsme omezili hru na 2 sety do 15 bodů. Hra probíhala plynule a bez zranění. Dobrá nálada se prolévala po chodbách mezi tělocvičnou a barem až do vyhlášení vítězů. Vítězství jsme tentokrát ukořistili my, aniž bychom to plánovali.

Všem zúčastněným patří velké díky, protože bez nich by tyto akce nikdy nebyly tím čím jsou.

Zvětšit - Pozvánka na jarní turnaj.Zvětšit - Nezačalo to zrovna nejlíp.Zvětšit - Hrajte, jezte, pijte.Zvětšit - Holky se činily, buchta kam se podíváš.Zvětšit - Hlavně že je co pít!Zvětšit - Netym.Zvětšit - Kalíšci.Zvětšit - Veto Rio.Zvětšit - Retym.Zvětšit - Rumové kuličky.Zvětšit - Tchibo.Zvětšit - Charlieho andílci.Zvětšit - Vilík s holkama.Zvětšit - Diváci se zaujetím sledují hru.Zvětšit - I přes nádhernou obsluhu prázdný bar.Zvětšit - Už se nám to začíná rozjíždět, že holky?Zvětšit - První...Zvětšit - druhá....Zvětšit - třetí....Zvětšit - čtvrtá....Zvětšit - pátá....Zvětšit - šestá....Zvětšit - sedmá.Zvětšit - Renatka a Jolča.Zvětšit - Pavel zase machruje s hadem.Zvětšit - Silva, Jola a Lucka.Zvětšit - Falco nemůže chybět na našem turnaji.Zvětšit - Pěkné podání Lucko, jen ta motorika.Zvětšit - Vilík s úžasným srdečným úsměvem.Zvětšit - Karle, to jsem netušil, že jsi tak vysoko na blocích.Zvětšit - Kalíšci a jejich nedílná součást turnajů - kalíšek Myslivce.Zvětšit - Střízlivá část Tchibo týmu.Zvětšit - Veto Rio ve svém koutku.Zvětšit - Vilík v akci.Zvětšit - Nevím čemu se smějí, ale já tvému výrazu Joli.Zvětšit - Luci, upadl ti balónek.Zvětšit - Kalinka a její orální uspokojování s Falkem.Zvětšit - Nevím na co tam koukáte, že by nesvítila jedna zářivka?Zvětšit - Tabulka konečného pořadí.Zvětšit - Kalíšci na velmi slušném 3.místě.Zvětšit - Veto Rio na 2.místě.Zvětšit - A na 1.místě.........................Tchibo!Zvětšit - Ocenění za upečení domácích koláčů a pomoc v baru.Zvětšit - A největším sympaťákem se stává.........Zvětšit - Oslavy můžou začít.

PŘEHLED

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution