Turnaje

Tchibo Novoroční turnaj 28.12.2008

Dnešní den je významný tím, že se v jedné malinké hlavičce zrodil nápad uspořádat v historii první turnaj Tchibo týmu. Jolišek posbíral odvahu, společně s Luckou a hostujícím Zdeňkem zorganizovali Novoroční turnaj pro všechny volejbalové nadšence.

Společného klání se zúčastnili týmy - Tchibo A, Tchibo B, Kalíšci, Abena, Rumové kuličky a Béčka. Dům dětí a mládeže v Ostravě Zábřehu se jevil jako nejvhodnější už proto, že se pyšní bezkonkurenčním prostorným bufetem. Zde mohli účastníci turnaje zapít vítězství nebo prohru v zápase či nabrat síly do dalších bojů.

Po velkém boji zvítězilo družstvo Kalíšků a potvrdilo tak pozici zkušeného a kvalitního mužstva. I přes náročný sportovní den, pokračovaly týmy v oslavách do pozních večerních hodin.

Zvětšit - Pozvánka, za jejiž návrh děkujeme Leoně.Zvětšit - Zahájení turnaje.Zvětšit - Jaká jsou pravidla hry Zdeňku?Zvětšit - Tým - Béčka.Zvětšit - Pořadatelé, tým Tchibo (Petr, Marek, Jola, Lucka, Jirka a Radek)Zvětšit - Luboš, který nesmí nikde chybět nás přišel zdokumentovat.Zvětšit - Radek se ujal funkce rozhodčího.Zvětšit - Porada mezi zápasy, velice důležitá činnost.Zvětšit - Šárka a Jola.Zvětšit - Naše Tchibo nahrávačky.Zvětšit - Jirka a Jola.Zvětšit - Nechte si to na doma!Zvětšit - Těžké počty před vyhlášením výsledků.Zvětšit - Samotné vyhlášení výsledků a závěrečné zhodnocení turnaje.Zvětšit - Vítězové turnaje, tým Kalíšci.Zvětšit - Tchibo taky něco dostane?Zvětšit - Vyhrát svůj první turnaj by byla opovážlivost, druhé místo stačí!

PŘEHLED

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution