Turnaje

Michálkovický turnaj 15.5.2010

Myslel jsem si, že turnajům v tělocvičnách pro sezónu 2009/2010 již odzvonilo, ale šeredně jsem se spletl. Pro tentokrát uspořádali volejbalovou sešlost tým Michálkovic s organizátorem ZŠ Michálkovice.

Z důvodu početné účasti byly zápasy rozděleny do tělocvičny a na venkovní hřiště. Počasí bylo objednané, ale málo zaplacené. Nepršelo, ale že bychom se potili se nedá říct.

První dva zápasy jsme odehráli v tělocvičně s relativně úspěšným koncem pro nás. Někteří z nás si na volejbalový míč nesáhli měsíc. Druhé dva zápasy se hrály na umělé trávě na venkovním hřišti se všemi z toho plynoucími neduhami. Všechny týmy měly problémy udržet míč pod kontrolou a souboje připomínaly začátečnická klání.

Dlouho očekávané finále nakonec povolalo k boji Retym, který připomínal Retym jen z povzdálí a náš tým Tchibo. V očekávání byl krutý a nelítostný boj. Jenže ouha, zápas se vyvíjel jednoznačně pro nás a výsledek 2:0 na sebe nedal dlouho čekat.

Konečně jsme prolomili kledbu turnajového neúspěchu.

Chtěli bychom poděkovat organizátorům za příjemně strávenou sportovní sobotu.

Konečné pořadí: 1-Tchibo, 2-Retym, 3-Michálkovice

 

 

Zvětšit - Tchibo týmZvětšit - TchiboZvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit -

PŘEHLED

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution