Turnaje

Michálkovické jarní pinkání 6.3.2010

Opět jsme sobotní den prožili ve sportovním duchu. Naše sportovní dovednosti jsme změřili na 1.ročníku Michálkovického turnaje nazvaném trochu bojácně, "Michálkovické jarní pinkání".

S pinkáním to ve skutečnosti nemělo nic společného. Všechna družstva předvedla velmi kvalitní volejbal s obrovským nadšením pro výhru. Celkem se zúčastnilo 6 týmů  -  Ďábli, Rychvald, Kalíšci, Tchibo, Michálky A a Michálky B. Po výborné hře našeho týmu se podařilo jen dvěma soupeřům odebrat nám po jednom setu a to pořádajícímu týmu Michálkám A a týmu Rychvaldu. Celkové pořadí je patrné z poslední fotografie v galerii.

Musíme pochválit organizátory turnaje. I přes prvotní drobné zádrhely, které Michálkovice velmi pružně vyřešili, bylo prostředí Domu dětí a mládeže na ulici Gurťjevova prostředím pro nás domáckým. Budeme se těšit na další kvalitní turnaj Michálkovic.

Zvětšit - Předturnajový doping našeho týmu.Zvětšit - Martin se musí posílnit před zápasem hnědobílou buchetkou.Zvětšit - Cítím výhru!Zvětšit - Pavel je smutný, protože mu zranění nedovoluje aktivně reprezentovat náš tým.Zvětšit - Co budu dělat až příjdu domů?Zvětšit - Dobrá nálada týmu je základ úspěchu.Zvětšit - Lucka baví všechny.Zvětšit - Tak co máte v baru dobrého?Zvětšit - Náš kompletní tým tohoto dne.Zvětšit - Týmová pohoda.Zvětšit - Martin a jeho nová hračka.Zvětšit - Michálkovické derby.Zvětšit - Lucko, buď na ně hodná!Zvětšit - 14:4 ? Příliš jednoznačný výsledek.Zvětšit - Rychvald čeká na svou příležitost.Zvětšit - Sympatický pár.Zvětšit - Renata a Pavel.Zvětšit - Renata, Pavel a všudepřítomná Jola.Zvětšit - Zdeněk, Renata a Pavel.Zvětšit - Michálkovice A ve hře.Zvětšit - Neúplný tým Ďáblů.Zvětšit - Lucka a Karel.Zvětšit - .....a zase Jola.Zvětšit - Fialové hrby.Zvětšit - Holky sobě.Zvětšit - Výměna partnerů.Zvětšit - Bolci.Zvětšit - Konečně šťastný Martin.Zvětšit - Holky, moc pěkné, jen fotograf neuhlídal hlavu modelky vpravo.Zvětšit - Jola už musela něco profi nafotit, ten pohled je profesionální.Zvětšit - Slušný smeč.Zvětšit - Neblokujte, hraje prsty!Zvětšit - Zdeněk by měl potrénovat výskok pokud chce blokovat!Zvětšit - Radime, vypadá to jako nohejbal.Zvětšit - I Deniska nás přišla podpořit.Zvětšit - Mirka bude mít radost, že Staňo.Zvětšit - Náš týmový mazlíček Kali.Zvětšit - Tak děcka, pěkný přítah ať to může Staník zabít.Zvětšit - Tchiboooooo!Zvětšit - To je pohled!Zvětšit - Stínění je důležitá činnost, byť v polovině hřiště.Zvětšit - Joli, hlídej tu zadní čárečku!Zvětšit - Podání s výskokem nesmí chybět.Zvětšit - Michálkovice na válečné poradě.Zvětšit - Podrobná konečná výsledková tabulka.Zvětšit - Další diplom do naší sbírky.Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit -

PŘEHLED

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution