Beach

Tchibo beach turnaj 8.8.2010 - 1.část

A je tady další, tentokráte písečný turnaj ve volejbale. Náš neúnavný organizátor Jolišek asi usiluje o zápis do Guinesovy knihy rekordů s největším počtem zorganizovaných turnajů různého typu za časovou jednotku.

Hned z rána jsme se domluvili s matkou přírodou na lepším počasí, rozlosovali kdo s kým hraje a za jakou příšeru se na hřišti bude presentovat. Byly na výběr tyto stvůry: Rypoši, Nártouni, Ksukulové, Zubatky, Ochechule, Paježury, Tadaridy, Štěnice, Tchoři, Strašilky, Uakari a Odranci.

Abych pravdu řekl, již nevím kdo byl kdo. Snad to bylo tím pivem, šampusem nebo whiskou. Podstatné je, že jsme si výborně zahráli, Ivoš s Dášou vyhráli, takže o nějakých spekulacích a podvodech nemůže být řeč.....:-)

Jedinou vadou na kráse byl čas konání. Neděle není ideální den pro akci tohoto typu, ale sobota byla již obsazena. Přesto jsme dokázali, chtěl jsem říct Zdeněk, utrhnout strunu na kytaře, housličky zůstaly neposkvrněné.

Pokud se budou turnaje ubírat tímto směrem, bude to jen dobře a všichni se na ně budeme moooooc těšit.

Petr

Zvětšit - Na koho se čeká, Ivoši?Zvětšit - Macek a JaničkaZvětšit - To vám nepomůže chlapci, stějně vás poznáme.Zvětšit - Reklama je velice důležitá.Zvětšit - Buchtičky, mňaaaam!Zvětšit - Bez barmanky ani ránu.Zvětšit - Stále čekáme.Zvětšit - Zvětšit - Neke, Ivoš dorazil, můžeme začít.Zvětšit - Pavlik a JoliZvětšit - Ivka a MacíkZvětšit - Majolenka a MarťasZvětšit - Šárinka a PéťaZvětšit - Organizátoři turnaje...Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Jana, Joli, Rendys a PavelZvětšit - Šári a MacíkZvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Tomášek a Romanka....naší andělé....:-)Zvětšit - Dajka a IvoZvětšit - Tomík a ŠáriZvětšit - Szpininka a BořekZvětšit - Vindous a JanaZvětšit - Pavel a JoliZvětšit - Vendy a LenčaZvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Jardík a RaduškaZvětšit - Dendy a JiříkZvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Naše děti......nejsou krásné.....?Zvětšit - Zvětšit - Ivo a MajčaZvětšit - Už Dajko chápeš......? :-)Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Zvětšit - Lucinka a Borisek..:-)Zvětšit - Janka a Šárinka

PŘEHLED

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution