Beach

Sezóna 2009

V letním období by byl hřích schovávat se ve vyhřáté, málo větrané tělocvičně, bez dosahu slunečních paprsků. Proto se scházíme na písečné pláži v centru beach volejbalového dění na ulici Varenská. Troufám si říct, že je to špičkové prostředí pro plážový volejbal v Ostravě.

Velké poděkování patří všem zúčastněným hráčům, kteří nebyli líní mnohdy ve velkých vedrech poskakovat na písku a vypěstovat si žízeň na minimálně 2 piva či čepované kofoly. Taktéž děkuji Milanovi, který zorganizoval mini turnaj smíšených párů. Nebylo to jednoduché domluvit se na společný termín v době dovolených a plně vytížených všech čtyř beachových kurtů. Nakonec se vše podařilo a vítězná dvojice se pyšní na společném fotu zcela vlevo.

Zvětšit - Jola, Petr, Šárka a Petr.Zvětšit - Petr, Jola, Renata a Franta.Zvětšit - Totéž z jiné světové strany.Zvětšit - Petr, Jola, Jitka a Jirka.Zvětšit - Petr, Jola a jediné dámské družstvo.Zvětšit - Petr, Jola, Dáša a Ivoš.Zvětšit - Trochu uměleckého nádechu.Zvětšit - Naše největší plážové kočky.Zvětšit - Franta, Renata, Jola a Petr.Zvětšit - Vstávejte, nejste na pláži!Zvětšit - Pozůstatky z dovelené v Turecku.Zvětšit - Černoši proti bělochům.Zvětšit - Naši Hrošíci.Zvětšit - Jola s Petrem.Zvětšit - Účastníci plážového turnaje.Zvětšit - Roman, Jana, Milan, Jitka a Jirka.Zvětšit - Uf, trefila jsem se!Zvětšit - Nový tanec Svatého Petra.Zvětšit - Jirka s Hankou, jak jsou šťastní.Zvětšit - Už se nemůžeme dočkat až svlažíme suchou sliznici.Zvětšit - Sluší nám to?Zvětšit - Dej sem krček!Zvětšit - Ropuchy a my dva manželé Bolci

PŘEHLED

Beach Turnaje VSTUP pro členy klubu Bolek - servis chlazení webdesign web-evolution